Administratorem danych gromadzonych na stronie www.tylkomama.pl jest Magdalena Głowala, adres mailowy: lena@tylkomama.pl.

Dane pozyskiwane przeze mnie na potrzeby bloga to Wasze imię/nazwa oraz adres mailowy, które podajecie DOBROWOLNIE w zakładkach:
– NEWSLETTER
– FORMULARZ KONTAKTOWY
– KOMENTARZE
Dane te są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane przeze mnie w celu skontaktowania się z Wami np. aby powiadomić Was o nowym wpisie na blogu. Nie udostępniam danych osobowych innym podmiotom!

Jednocześnie informuję, że korzystam z serwerów Linuxpl.com, w związku z tym, adresy mailowe przechowywane są na serwerach tych firm stają się automatycznie przedmiotem umowy o przeniesieniu przetwarzania danych.

Korzystam również z narzędzia Google Analytics, które pobiera dane do tworzenia statystyk, w tym np. ilości wejść na stronę, itp., ale nie przechowuje danych poufnych.

Pamiętajcie, że zawsze możecie zrezygnować z otrzymywania ode mnie wiadomości, klikając w link umieszczony na dole każdej wiadomości. Jest to równoznaczne z usunięciem przeze mnie Waszych danych z listy mailingowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *